Kontakt

Kontaktpersoner

Margot Olsson - Ordförande
ASF- Arbetsmarknads – och socialförvaltningen
Strategiska avdelningen
Enheten för social hållbarhet
Adress: Kungsgatan 13
211 49 Malmö
Telefon: 040-34 93 12
Mobil (arb): 0708 -189 169
Mail: margot.olsson@malmo.se

margot.olsson@malmo.se

Vice Ordförande

Irena Rozenberg - Kassör
Kriscentrum Malmö Samtalsmottagning
Adress: Gasverksgatan 20,
21129 Malmö
Telefon: 040 -970607
Mobil (arb): 0734 – 214 094
Mail: Irena.Rozenberg@malmo.se

irena.rozenberg@malmo.se

Sabina Kullberg - Ledamot
Kriscentrum i Kristianstad
(Östra-Göinge, Osby och Bromölla)
Postadress: Västra Storgatan 4
291 32 Kristianstad
Telefon: 044- 135040
Mobil (arb): 0733- 134028
Mail: sabina.kullberg@kristianstad.se

sabina.kullberg@kristianstad.se

Mats Gärdsvik Wilhelmsson - Ledamot
Krismottagning för män
Postadress: Västra Torggatan 15, våning 2
652 24 Karlstad.
Telefon: 054-18 01 54
Mobil (arb): 054 – 540 50 65
Mail: mats.wilhelmsson@karlstad.se

mats.wilhelmsson@karlstad.se

Anna Morin - Ledamot
Centrum mot våld, CMV
Post/Adress: Nygatan 11,
972 32 LULEÅ
Telefon: 0920- 45 43 98
Mobil (arb) : 072 -70785 34
Mail: anna.morin@soc.lulea.se

anna.morin@soc.lulea.se

Anette Eneroth-Larzen - Suppleang
Familjefrid Kronoberg
Postadress: Sandgärdsgatan 24
351 12 Växjö
Telefon: 0470-79 60 87
0709-91 27 29
Mail: anette.eneroth-larzen@vaxjo.se

anette.eneroth-larzen@vaxjo.se

Suppleang